Onwrikbaar in onze toewijding aan klanten en het leveren van baanbrekende innovaties, staat Bepto als uw standvastige bondgenoot op de reis die voor ons ligt.
JSZV12A-3/6/10 Driefasige spanningstransformator voor binnengebruik: 3kV/6kV/10kV, driefasig epoxyhars gietstuk voor binnengebruik, 3000/100, 6000/100, 10000/100 fase-faseverhouding, dubbele secundaire wikkeling, 0,2/0,5/1/3 nauwkeurigheidsklasse, 3,6-12/23-42/40-75kV isolatie, 600×√3 VA ultrahoog vermogen, compact geïntegreerd ontwerp, 50-60Hz, GB1207 IEC60044-2.
Geavanceerde JSZV12A driefasige binnenspanningstransformator met epoxyharsgieten, conform de GB1207- en IEC60044-2-normen, drie spanningsniveaus (3kV, 6kV, 10kV), nominale isolatieniveaus 3,6/23/40kV, 7,2/32/60kV en 12/42/75kV, nominale frequentie 50Hz of 60Hz, ontworpen voor driefasige binnensystemen met fase-naar-fase spanningsmeting, uitzonderlijke 600×√3 VA ultrahoge uitgangscapaciteit per driefasige eenheid ondersteunt uitgebreide meervoudige belastingsaansluitingen.
Superieur compact geïntegreerd driefasig ontwerp met spanningsverhoudingen 3000/100, 6000/100 of 10000/100 fase-fase vermindert de installatieruimte binnenshuis in vergelijking met drie afzonderlijke eenfasige eenheden, configuraties met dubbele secundaire wikkeling beschikbaar voor onafhankelijke meettoepassingen, speciale 10000/100/220 configuratie biedt 100V driefasige plus 220V eenfasige uitgangen, geschikt voor binnensubstations, binnenschakelinrichtingen en met metaal beklede apparatuur waarvoor betrouwbare driefasige spanningsmeting met hoge capaciteit nodig is.
| JSZV12A-3/6/10 Krachttransformator voor binnengebruik in drie fasen Specificaties | Parameter | Eenheid |
|---|---|---|
| Merk | Bepto isolatiesystemen | - |
| Modelnummer | JSZV12A-3/6/10-serie (JSZV12A-3, JSZV12A-6, JSZV12A-10) | - |
| Categorie | Schakelapparatuur & HV PT (hoogspanningspotentiaaltransformator) | - |
| Type product | 3kV/6kV/10kV Indoor Driefasige Epoxyhars Gietspanningstransformator met Fase-naar-Fase meting, Dubbele Secundaire Wikkeling, 0.2/0.5/1/3 Nauwkeurigheidsklasse, 3.6-12/23-42/40-75kV Isolatie, 600×√3 VA Ultrahoge Uitgangscapaciteit voor Indoor Driefasige Voltage- & Energiemeting | - |
| Kerntechnologie | Geïntegreerde driefasenconfiguratie + Conform de GB1207- en IEC60044-2-normen + Nominale isolatieniveaus (3,6/23/40kV, 7,2/32/60kV, 12/42/75kV) + Nominale frequentie 50Hz of 60Hz + Fase-naar-fase-spanningsverhouding (3000/100, 6000/100, 10000/100) + Dubbele secundaire wikkeling.2/32/60kV, 12/42/75kV) + Nominale frequentie 50Hz of 60Hz + Fase-naar-fase-spanningsverhouding (3000/100, 6000/100, 10000/100) + Dubbele secundaire wikkelingsconfiguratie + Speciale 10000/100/220-configuratie + Nauwkeurigheidsklassen (0,2, 0,5, 1, 3) + Nominale secundaire belasting 20×√3-300VA + Maximaal vermogen 500×√3-600×√3 VA + Compact geïntegreerd driefasig ontwerp + Bewezen epoxyhars-technologie. | - |
| Vermogen (Spanning) | 3kV / 6kV / 10kV | - |
| Type installatie | Binnen | - |
| Fase | Drie fasen (geïntegreerd) | - |
| Type meting | Fase-naar-fase (lijn-naar-lijn) | - |
| Nominale spanning (JSZV12A-3) | 3kV (3000V) | lijn naar lijn |
| Nominale spanning (JSZV12A-6) | 6kV (6000V) | lijn naar lijn |
| Nominale spanning (JSZV12A-10) | 10kV (10000V) | lijn naar lijn |
| Spanningsverhouding (JSZV12A-3) | 3000/100 | V |
| Spanningsverhouding (JSZV12A-6) | 6000/100 | V |
| Spanningsverhouding (JSZV12A-10) | 10000/100 | V |
| Spanningsverhouding (dubbele secundaire 3kV) | 3000/100/100 | V |
| Spanningsverhouding (dubbele secundaire 6kV) | 6000/100/100 | V |
| Spanningsverhouding (dubbele secundaire 10kV) | 10000/100/100 | V |
| Spanningsverhouding (speciaal 10kV) | 10000/100/220 | V |
| Secundair Voltage (Standaard) | 100V | V |
| Secundair Voltage (Speciaal) | 100V + 220V | V |
| Nominale frequentie | 50Hz of 60Hz | Hz |
| Nauwkeurigheidsklassen | 0.2, 0.5, 1, 3 | - |
| Isolatieniveau (JSZV12A-3) | 3.6/23/40 | kV |
| Isolatieniveau (JSZV12A-6) | 7.2/32/60 | kV |
| Isolatieniveau (JSZV12A-10) | 12/42/75 | kV |
| Max. vermogen (enkele secundaire) | 600×√3 (1039VA) | VA |
| Max. vermogen (dubbele secundaire) | 500×√3 (866VA) | VA |
| Max. vermogen (speciaal 10 kV) | 600×√3/1000 (1039VA/1000VA) | VA |
| Nominale secundaire belasting (0,2 klasse) | 30×√3 (52VA) | VA |
| Nominale secundaire belasting (0,5 klasse) | 90×√3 (156VA) | VA |
| Nominale secundaire belasting (1 klasse) | 250×√3 (433VA) | VA |
| Nominale secundaire belasting (0,2/0,2 dubbel) | 20×√3/20×√3 (35VA/35VA) | VA |
| Nominale secundaire belasting (0,2/0,5 dubbel) | 20×√3/20×√3 (35VA/35VA) | VA |
| Nominale secundaire belasting (0,5/0,5 dubbel) | 45×√3/45×√3 (78VA/78VA) | VA |
| Nominale secundaire belasting (0,2/3 speciaal) | 30×√3/300 (52VA/300VA) | VA |
| Nominale secundaire belasting (0,5/3 speciaal) | 90×√3/300 (156VA/300VA) | VA |
| Type isolatie | Epoxyhars gieten voor binnen | - |
| Structuur Type | Geïntegreerd epoxyharsgietwerk voor binnen in drie fasen | - |
| Spanningsniveau | Laag-middelhoogspanning (3kV/6kV/10kV) | - |
| Naleving van normen | GB1207 en IEC60044-2 | - |
| FOB haven | Ningbo/Shanghai | - |
| Betalingsvoorwaarden | Western Union, T/T, Paypal | - |
| Multi-Voltage 3kV/6kV/10kV | Ja (drie voltageniveaus beschikbaar) | - |
| Binnen driefasig | Ja (geïntegreerde binnenconfiguratie met drie fasen) | - |
| Meting van fase naar fase | Ja (lijn-naar-lijn spanningsmeting) | - |
| Epoxyhars gieten voor binnen | Ja (Epoxy gietisolatie voor binnen) | - |
| Geïntegreerd driefasig | Ja (geïntegreerd driefasig ontwerp) | - |
| 600×√3 VA Ultrahoog vermogen | Ja (1039VA maximaal vermogen voor enkele secundaire) | - |
| 3000/100 6000/100 10000/100 Verhouding | Ja (fase-fase spanningsverhouding) | - |
| Dubbele secundaire wikkeling | Ja (dubbele secundaire beschikbaar) | - |
| 10000/100/220 Speciale configuratie | Ja (100V driefase + 220V eenfase) | - |
| 50Hz of 60Hz | Ja (nominale frequentie 50Hz of 60Hz) | - |
| Voldoet aan GB1207 | Ja (in overeenstemming met GB1207-norm) | - |
| Voldoet aan IEC60044-2 | Ja (in overeenstemming met norm IEC60044-2) | - |
| 3.6-12/23-42/40-75kV Insulation | Ja (nominale isolatieniveaus) | - |
| 0,2 Nauwkeurigheidsklasse | Ja (0,2 meetnauwkeurigheidsklasse beschikbaar) | - |
| 0,5 Nauwkeurigheidsklasse | Ja (0,5 meetnauwkeurigheidsklasse beschikbaar) | - |
| 1 Nauwkeurigheidsklasse | Ja (1 bewakingsnauwkeurigheidsklasse beschikbaar) | - |
| 3 Nauwkeurigheidsklasse | Ja (3 bewakingsnauwkeurigheidsklassen beschikbaar) | - |
| Compact driefasig ontwerp | Ja (geïntegreerde driefase vermindert ruimte) | - |
| Kosteneffectief | Ja (enkele driefasige eenheid vs. drie eenfasige eenheden) | - |
| Type model | Nominale spanning | Spanningsverhouding | Isolatieniveau | Max. uitgang | Toepassing |
|---|---|---|---|---|---|
| JSZV12A-3 (enkel) | 3kV (lijn-tot-lijn) | 3000/100 | 3,6/23/40kV | 600×√3 VA (1039VA) | 3kV driefasige fase-naar-fasemeting binnen met ultrahoog vermogen |
| JSZV12A-6 (enkel) | 6kV (lijn-tot-lijn) | 6000/100 | 7,2/32/60kV | 600×√3 VA (1039VA) | 6kV driefasige fase-naar-fasemeting binnenshuis met ultrahoog vermogen |
| JSZV12A-10 (Enkel) | 10kV (lijn-tot-lijn) | 10000/100 | 12/42/75kV | 600×√3 VA (1039VA) | 10kV driefasige binnenmeting van fase naar fase met ultrahoog vermogen |
| JSZV12A-3 (Dubbel) | 3kV (lijn-tot-lijn) | 3000/100/100 | 3,6/23/40kV | 500×√3 VA (866VA) | 3kV toepassingen voor dubbele meting binnenshuis |
| JSZV12A-6 (dubbel) | 6kV (lijn-tot-lijn) | 6000/100/100 | 7,2/32/60kV | 500×√3 VA (866VA) | 6kV toepassingen voor dubbele meting binnenshuis |
| JSZV12A-10 (dubbel) | 10kV (lijn-tot-lijn) | 10000/100/100 | 12/42/75kV | 500×√3 VA (866VA) | 10kV toepassingen voor dubbele meting binnenshuis |
| JSZV12A-10 (Speciaal) | 10kV (lijn-tot-lijn) | 10000/100/220 | 12/42/75kV | 600×√3/1000 VA (1039VA/1000VA) | 10kV binnenshuis driefasig 100V + eenfasig 220V speciale toepassingen |
| Fase-naar-fase (lijn-naar-lijn) meetfunctie | Beschrijving | Voordeel |
|---|---|---|
| Fase-naar-fase spanningsmeting | Meet lijn-tot-lijn spanning (3000V, 6000V, 10000V) | Directe driefasige spanningsmeting zonder √3-berekening |
| 3000/100 Spanningsverhouding | 3000V primair naar 100V secundair (3kV-systemen) | Standaard 100V secundair voor driefasige meting |
| 6000/100 Spanningsverhouding | 6000V primair naar 100V secundair (6kV-systemen) | Standaard 100V secundair voor driefasige meting |
| 10000/100 Spanningsverhouding | 10000V primair naar 100V secundair (10kV-systemen) | Standaard 100V secundair voor driefasige meting |
| Geïntegreerde driefasige meting | Eén apparaat meet alle drie fasen tegelijkertijd | Gebalanceerde driefasige spanningsmeting |
| Vereenvoudigd meten | Directe fase-fasespanning zonder fase-aardeomzetting | Vereenvoudigde berekeningen voor driefasige energiemeting |
| Standaard secundair voltage | 100V secundaire spanning voor standaard meettoestellen | Compatibel met standaard driefasemeters en -instrumenten |
| 600×√3 VA Ultrahoge uitgangscapaciteit Functie | Beschrijving | Voordeel |
|---|---|---|
| 600×√3 VA (1039VA) Maximaal vermogen | 1039VA maximale uitgangscapaciteit voor enkele secundaire configuratie | Hoogste uitgangscapaciteit in driefasige serie voor binnengebruik |
| 500×√3 VA (866VA) Dubbele secundaire uitgang | 866VA uitgangscapaciteit voor dubbele secundaire configuratie | Hoge capaciteit voor dual indoor driefasige meettoepassingen |
| 600×√3/1000 VA Speciale uitgang | 1039VA driefasig + 1000VA eenfasig voor speciale configuratie | Ultrahoge capaciteit voor gecombineerde driefasige en eenfasige belastingen |
| Indoor driefasige ultrahoge capaciteit | Ultrahoog uitgangsvermogen voor driefasige systemen binnenshuis | Ondersteunt uitgebreide aansluitingen voor meerdere belastingen binnenshuis |
| Ondersteuning voor meervoudige belasting | Kan talrijke binnenmeetapparatuur en relais aansturen | Maakt meerdere driefasige binnentransformatoren overbodig |
| Indoor SCADA-systemen | Voldoende capaciteit voor driefasige gegevensverwerving binnenshuis | Maakt geavanceerde bewaking en regeling binnenshuis mogelijk |
| Toekomstige uitbreiding | Overtollige capaciteit voor upgrades van binnensystemen | Flexibiliteit voor uitbreiding van driefasensysteem binnenshuis |
| 10000/100/220 Speciale configuratie | Beschrijving | Voordeel |
|---|---|---|
| Dubbele uitgangsspanning | 100V driefasige uitgang + 220V eenfasige uitgang | Levert zowel driefasige als driefasige spanningen vanuit één unit |
| 100V driefasige uitgang | Standaard 100V voor driefasige meting (capaciteit 600×√3 VA) | Standaard driefasige spanningsmeting en meting |
| 220V eenfase-uitgang | 220V eenfase voor hulpstroom of speciale toepassingen (1000VA vermogen) | Hulpvoeding of enkelfasige meting van driefasige transformator |
| Gecombineerde toepassing | Driefasige meting + eenfasige hulpvoeding | Veelzijdige configuratie voor speciale binnentoepassingen |
| Hoge capaciteit beide uitgangen | 1039VA driefasig + 1000VA eenfasig | Voldoende capaciteit voor zowel driefasige als eenfasige belastingen |
| Ruimte-efficiënt | Eén unit levert beide voltagetypes | Geen aparte eenfasige transformator nodig |
| Geïntegreerde structuur voor binnengebruik in drie fasen | Beschrijving | Voordeel |
|---|---|---|
| Geïntegreerd driefasig ontwerp | Drie fasen geïntegreerd in één binnenunit | Compacte installatie vs. drie afzonderlijke eenfasige units |
| Meting van fase naar fase | Directe lijn-naar-lijn spanningsmeting | Vereenvoudigde driefasige spanningsbewaking |
| Ruimte-efficiënt | Aanzienlijk minder ruimte nodig voor installatie binnenshuis | Ideaal voor binnenstations met beperkte ruimte |
| Kosteneffectief | Eén driefasige unit vs. drie eenfasige units | Lagere apparatuur- en installatiekosten |
| Vereenvoudigde installatie | Installatie met één unit vs. drie afzonderlijke units | Snellere installatie en inbedrijfstelling binnen |
| Unified Isolatie | Consistente isolatie in alle drie de fasen | Uitgebalanceerde prestaties en betrouwbaarheid |
| Epoxyhars gieten voor binnen | Indoor-grade epoxyhars voor alle drie de fasen | Betrouwbare werking in binnenomgevingen |
| Compact binnenoppervlak | Minimale montageruimte binnenshuis vereist | Geschikt voor compacte substations en schakelapparatuur binnenshuis |
| Model | Spanningsniveau | Installatie | Type meting | Wikkelconfiguratie | Nauwkeurigheidsklasse / Combinatie | Nominale secundaire belasting (VA) | Max. uitgangsvermogen (VA) | Toepassing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| JSZV12A-3 | 3kV | Binnen | Driefasige lijnspanning | Enkel secundair | 0.2 | 30×√3 (52VA) | 600×√3 (1039VA) | Nauwkeurige driefasige inkomstenmeting binnenshuis |
| JSZV12A-3 | 3kV | Binnen | Driefasige lijnspanning | Enkel secundair | 0.5 | 90×√3 (156VA) | 600×√3 (1039VA) | Standaard driefasige meting en bewaking binnenshuis |
| JSZV12A-3 | 3kV | Binnen | Driefasige lijnspanning | Enkel secundair | 1 | 250×√3 (433VA) | 600×√3 (1039VA) | Algemene driefasenspanningsbewaking binnenshuis |
| JSZV12A-6 | 6kV | Binnen | Driefasige lijnspanning | Enkel secundair | 0.2 | 30×√3 (52VA) | 600×√3 (1039VA) | Nauwkeurige driefasige inkomstenmeting binnenshuis |
| JSZV12A-6 | 6kV | Binnen | Driefasige lijnspanning | Enkel secundair | 0.5 | 90×√3 (156VA) | 600×√3 (1039VA) | Standaard driefasige meting en bewaking binnenshuis |
| JSZV12A-6 | 6kV | Binnen | Driefasige lijnspanning | Enkel secundair | 1 | 250×√3 (433VA) | 600×√3 (1039VA) | Algemene driefasenspanningsbewaking binnenshuis |
| JSZV12A-10 | 10kV | Binnen | Driefasige lijnspanning | Enkel secundair | 0.2 | 30×√3 (52VA) | 600×√3 (1039VA) | Nauwkeurige driefasige inkomstenmeting binnenshuis |
| JSZV12A-10 | 10kV | Binnen | Driefasige lijnspanning | Enkel secundair | 0.5 | 90×√3 (156VA) | 600×√3 (1039VA) | Standaard driefasige meting en bewaking binnenshuis |
| JSZV12A-10 | 10kV | Binnen | Driefasige lijnspanning | Enkel secundair | 1 | 250×√3 (433VA) | 600×√3 (1039VA) | Algemene driefasenspanningsbewaking binnenshuis |
| JSZV12A-3 | 3kV | Binnen | Driefasige lijnspanning | Dubbel secundair | 0.2 / 0.2 | 20×√3 / 20×√3 (35VA / 35VA) | 500×√3 (866VA) | Dubbele zeer nauwkeurige driefasige binnenmeting |
| JSZV12A-6 | 6kV | Binnen | Driefasige lijnspanning | Dubbel secundair | 0.2 / 0.5 | 20×√3 / 20×√3 (35VA / 35VA) | 500×√3 (866VA) | Uiterst nauwkeurige meting + standaardbewaking |
| JSZV12A-10 | 10kV | Binnen | Driefasige lijnspanning | Dubbel secundair | 0.5 / 0.5 | 45×√3 / 45×√3 (78VA / 78VA) | 500×√3 (866VA) | Dubbele standaard driefasige binnenmeting |
| JSZV12A-10 | 10kV | Binnen | Driefasig + eenfasig | Speciale configuratie | 0.2 / 3 | 30×√3 / 300 (52VA / 300VA) | 600×√3 / 1000 (1039VA / 1000VA) | Zeer nauwkeurige driefasige meting + eenfasige bewaking |
| JSZV12A-10 | 10kV | Binnen | Driefasig + eenfasig | Speciale configuratie | 0.5 / 3 | 90×√3 / 300 (156VA / 300VA) | 600×√3 / 1000 (1039VA / 1000VA) | Standaard driefasige meting + eenfasige bewaking |
| Indoor driefasig fase-naar-fase toepassingsscenario | Aanbevolen model | Belangrijkste voordeel | Typische installatie |
|---|---|---|---|
| Binnenstations | JSZV12A-3/6/10 | Fase-naar-fasemeting + 600×√3 VA ultrahoge uitvoer | Distributieonderstations binnen |
| Schakelapparatuur binnen | JSZV12A-3/6/10 | Driefasig geïntegreerd voor binnenmetaal bekleed schakelmateriaal | Indoor GIS, AIS, metaalommanteld schakelmateriaal |
| Binnen dubbele meting | JSZV12A-3/6/10 (Dubbel) | Dubbele secundaire voor onafhankelijke meting binnenshuis | Toepassingen voor facturering en bewaking binnenshuis |
| Energiemeting binnenshuis | JSZV12A-3/6/10 | Nauwkeurige driefasige fase-naar-fase energiemeting | Systemen voor binnenopbrengstmeting |
| Installaties binnenshuis met beperkte ruimte | JSZV12A-3/6/10 | Compacte geïntegreerde driefasige vs. drie enkelfasige eenheden | Binnenstations met beperkte ruimte |
| Speciale driefasige + eenfasige toepassingen | JSZV12A-10 (10000/100/220) | 100V driefase + 220V eenfase uit één unit | Binnentoepassingen die beide spanningstypes vereisen |
| Indoor-toepassingen met hoge capaciteit | JSZV12A-3/6/10 | 600×√3 VA (1039VA) ultrahoge uitgangscapaciteit | Binnentoepassingen met uitgebreide belastingseisen |
| Functie | JSZV12A-3/6/10 (driefasige fase-naar-fase binnen) | JSZW-3/6/10 (binnen driefasige fase naar aarde) | JSZWK-3/6/10 (Buiten Anti-Resonantie Driefasig) |
|---|---|---|---|
| Type meting | Fase naar fase (lijn naar lijn) | Fase naar aarde | Fase naar aarde |
| Spanningsverhouding | 3000/100, 6000/100, 10000/100 | 3kV-10kV/√3/100V/√3 + 100V/3 | 3kV-10kV/√3/100V/√3 + 100V |
| Maximaal vermogen | 600×√3 VA (1039VA), 500×√3 VA (866VA) | 600VA (dubbel), 450/450VA (drievoudig) | 1000-1500VA |
| Type installatie | Binnen | Binnen | Buiten |
| Anti-Resonantie | Geen | Geen | Ja (ferrosonantieonderdrukking) |
| Speciale configuratie | Ja (10000/100/220) | Geen | Geen |
| Belangrijkste voordeel | Fase-naar-fase + 600×√3 VA ultrahoge uitgang + 10000/100/220 speciaal | Fase-naar-aarde + aardingsbeveiliging + 600VA uitgang | Anti-resonantie + ferroresonantieonderdrukking + 1500VA uitgang |
| Typische toepassing | Onderstations binnenshuis, schakelapparatuur binnenshuis, fase-fase meting | Onderstations binnenshuis, schakelapparatuur binnenshuis, aardingsbeveiliging | Ongeaarde systemen buiten, geaarde systemen met resonantie |
Bepto is een toonaangevend Chinees bedrijf in elektrische isolatie, gericht op de ontwikkeling van geavanceerde oplossingen voor toekomstige energiesystemen. Wij ondersteunen de veiligheid en groei van transmissie en distributie, met langetermijnpartners zoals State Grid, ABB, Schneider, Siemens en GE. Onze diensten bereiken klanten in meer dan 22 landen.
Bepto richt zich op de wereldmarkt en voorziet onze klanten van producten die geschikt zijn voor de lokale markt:
Onwrikbaar in onze toewijding aan klanten en het leveren van baanbrekende innovaties, staat Bepto als uw standvastige bondgenoot op de reis die voor ons ligt.